Camping Polaris

Baza kitesurfingowa naszej szkoły kitesurfingu usytuowana jest na wyjątkowo malowniczym campingu Polaris (5 km od Władysławowa, 1,5 km od miejscowości Chałupy). Ciągnąca się wzdłuż piaszczystej plaży rozległa płycizna oraz często wiejące wiatry stwarzają doskonałe warunki do uprawiania kitesurfingu i windsurfingu. Hel to idealne miejsce na pierwsze kroki! Polaris, jako największy na Półwyspie Helskim, oferuje możliwość wypoczynku w bliskości z naturą. Każdy może znaleźć dla siebie ciche i spokojne miejsce na niewielkiej polanie z dala od hałasu i zgiełku. To co wyróżnia ten camping to jedyna w swoim rodzaju atmosfera, gdzie naprawdę poczujemy klimat tego niezwykłego miejsca. Położenie Polarisu pozwala na naukę w najlepszych warunkach. Brak zbyt wielkich płycizn sprawia, że windsurfing staje się przyjemniejszy i bezpieczniejszy niż w innych rejonach zatoki, natomiast strefa Kite zapewnia miejsce do nauki i pływania w spokoju i bez tłumu. Wśród zalet Polarisu zauważmy elegancką restaurację i kawiarnię czynną do późnych godzin wieczornych. Zwolennicy własnych posiłków bez problemu mogą zakupić produktu w dobrze zaopatrzonym sklepie spożywczym na terenie Polarisu.

Jak do nas trafić pociągiem

Wysiądź na stacji kolejowej „Chałupy” w miejscowości Chałupy na półwyspie Helskim. Następnie piechotą(12min), autostopem(1,5min) lub rowerem podążaj w kierunku Władysławowa. Po lewej stronie miniesz trzy campingi aż dotrzesz do campingu „Polaris” Wejdź na camping skręć w lewą stronę. Idąc dalej prosto dotrzesz do naszej bazy.
Na Campingu prowadzić Cię będą strzałki FunKite.pl

Jak do nas trafić autem.

Kieruj się na miejscowość Władysławowo. Następnie wjedź na półwysep Helski ( kieruj się na miejscowość Hel ) Po lewej stronie znajdować się będzie sklep „Biedronka” oraz „Lidl” a następnie stacja benzynowa. Za stacją benzynową po prawej stronie musisz minąć cztery campingi. Piąty camping to camping Polaris. Wjedź na camping Polaris skręć w lewą stronę. Jadąc dalej prosto dotrzesz do naszej bazy. Na Campingu prowadzić Cię będą strzałki FunKite.pl.

Przez funkite.pl Bez kategorii 0 komentarze/y

0 komentarze/y