Chałupy windsurfing

Windsurfing to popularny sport wodny przy użyciu deski i przymocowanego do niej pędnika żaglowego. Z pozoru przypomina nieco żeglowanie jachtowe, jednak jest o wiele bardziej dynamiczny. Istnieje kilka odmian tej dyscypliny, wyróżniamy przede wszystkim: freeride, freestyle, formułę, slalom, super X, speed oraz wave. W miejscowości Chałupy windsurfing stał się popularny dzięki prowadzonych przez nas kursach. Jeśli zastanawiasz się, czy ten sport jest dla Ciebie, sprawdź to w praktyce. Dopiero stając na desce na wodzie, będziesz mógł w pełni zrozumieć, na czym polega jego fenomen.

W Chałupach na kursie windsurfingu oferujemy licencjonowanego i doświadczonego instruktora przez cały pobyt w naszej bazie. Na czas trwania szkolenia zapewniamy profesjonalny sprzęt windsurfingowy, trapez Dakine, kamizelkę asekuracyjną (kapok) oraz piankę. Nasze kursy odbywają się w małych grupach, dzięki czemu zyskujesz pewność, że indywidualnie nauczymy Cię pływać, a także zagwarantujemy bezpieczeństwo pod czujnym okiem instruktora. Możesz zapisać się na kurs tygodniowy (1 dzień gratis) bądź godzinowy. W Chałupach możesz też zapisać się na indywidualne lekcje z instruktorem windsurfingu, jednak pamiętaj, że zajęcia w grupie mają też swoje plusy. W szerszym gronie uczysz się nie tylko na swoich błędach, ale także na pomyłkach innych.

Co ważne, pływanie na desce wymaga wielkiej siły fizycznej, odpowiedzialności, a także koncentracji. Mimo że windsurfing uchodzi za jeden z najbezpieczniejszych sportów wodnych, zawsze należy zachować ostrożność przy pływaniu pod wiatrem, aby nie narazić swojego zdrowia. Chałupy zapraszają windsurferów! Nadmorskie Chałupy to jedno z najpopularniejszych kąpielisk letnich i miejsc do uprawiania windsurfingu w Europie, gdzie co roku przyjeżdża tysiące aktywnych sportowców. Miejsce słynie również z szerokiej piaszczystej plaży nudystów, która ciągnie się od strony Morza Bałtyckiego wzdłuż całej miejscowości.

Rozrywka pod gołym niebem

Pogoda w Chałupach nie zawsze sprzyja trenowaniu windsurfingu. Kiedy zabraknie wiatru, organizujemy zajęcia fakultatywne (na przykład surfing i skimboard), rozmaite zabawy i imprezy plenerowe.  Co istotne, możesz zdecydować się na odpłatne zakwaterowanie lub wybrać opcję we własnym zakresie, np. w przyczepie na terenie naszej bazy. Aby dowiedzieć się więcej o wolnych miejscach i terminach, napisz do nas bądź zadzwoń. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Przez funkite.pl Bez kategorii 0 komentarze/y

0 komentarze/y