Duotone

Duotone Home Spot #1

Jak staliśmy się Duotone Home Spot i dlaczego wszyscy czują się u nas jak w domu?

Od momentu pojawienia się Duotone’a (dawniej North Kite Boarding) na Półwyspie Helskim, weszliśmy we współpracę z ludźmi z ich polskiej ekipy. Zaczęliśmy od małej przygody z kitefoilem, który objawił nam nowe możliwości uprawiania kitesurfingu przy lekkim wietrze, żeby skończyć jako Duotone Foil Test Center i Duotone Home Spot zarazem.

 

Cieszymy się, że twarze znanej od lat marki kitesurfingowej znajdują u nas swój helski dom. Czy sprawił to surferski klimat bazy? To jakie wyznajemy wartości? Lekkość bytu, która o dziwo jest motywem napędzającym nas do działania? A może te wszystkie okoliczności naraz? Dziękujemy Wam za zaufanie i jak zawsze czekamy z otwartym sercem i ramionami!
Ekipa Funkite.pl

Naszą bazę budowaliśmy z drewna i ze słomy, starając się nie ingerować za bardzo w udostępniony nam teren. Pozostawiliśmy piękne róże, drzewo jarzębiny i wszystkie szuwary i trzciny, bo to nie my byliśmy tutaj pierwsi. Dbamy o tę przestrzeń, bo po nas przyjdą następni, a gdy nas już nie będzie chcielibyśmy, by Półwysep dalej istniał w nie całkiem odmienionym przez człowieka stanie.

Dom jest tam, gdzie kieruje się Twoje serce, gdy zaglądasz wgłąb duszy. Powinieneś zawierzyć swojemu sercu na tyle, aby odkryć, że twój dom nie musi być tam, skąd pochodzisz, ale tam dokąd zmierzasz.

0 komentarze/y