Kitesurfing Chałupy

Nauka kitesurfingu w Chałupach

Dla osób, które chciałyby przejść profesjonalny kurs kitesurfingu Chałupy są doskonałym miejscem na podobne szkolenie. Dlaczego akurat tutaj? Za tą lokalizacją przemawiają doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych w Zatoce Puckiej, nieustannie przyciągające amatorów windsurfingu i kitesurfingu z różnych rejonów Polski. Niski poziom wody w okolicach Chałup czyni z tej okolicy prawdziwą mekkę „ludzi z deskami”, którzy uczą się pod okiem instruktorów bądź samodzielnie ślizgają się po falach i wykonują podniebne akrobacje.

Emocje sportowe to jednak nie wszystko. Równie ważne jest otoczenie, które w tej miejscowości jest niezwykle piękne. Trzeba pamiętać, że Chałupy leżą na Półwyspie Helskim, który stanowi przyrodniczy ewenement na mapie Polski i od zawsze przyciągał wielbicieli wypoczynku na łonie natury. Obecnie coraz bardziej kojarzony z Chałupami kitesurfing staje się kolejną wizytówką tego przepięknego nadmorskiego zakątka.

Chcesz poczuć wolność i adrenalinę?Przyjedz do nas

Jeśli interesuje Cię naprawdę dobra szkoła kitesurfingu Chałupy to świetny wybór. Tylko tu sport naprawdę Cię uskrzydli, a przyroda dostarczy najpiękniejszych wrażeń. O Twoje bezpieczeństwo i umiejętności zadbają nasi profesjonalni instruktorzy, którzy dokładają wszelkich starań, aby każdy, kto chce się nauczyć kitesurfingu mógł spełnić z nami swoje marzenie. Opowiemy Ci, na czym polega ta dyscyplina i pokażemy, jak czerpać z niej prawdziwą przyjemność. Na kursie kitesurfingu w Chałupach na pewno złapiesz sportowego bakcyla i odtąd deska z latawcem będzie Ci towarzyszyć na każdych wakacjach.

Szkoła kitesurfingu w Chałupach

Dołącz do nas, a przeżyjesz niezapomnianą przygodę i poznasz ludzi z pasją. Dla osób, które kochają kitesurfing Chałupy to drugi dom. Kitesurfing to najprościej mówiąc ślizganie się po wodzie przy użyciu latawca (kite) i specjalnej deski. Brzmi bajkowo, prawda? I tak jest w rzeczywistości! Nasza szkoła kitesurfingu w Chałupach oferuje różnego rodzaju kursy, na których zdobędziesz niezbędne umiejętności i dowiesz się, na czym polega sztuka pływania na kite’cie. Kursanci mogą wybrać dowolny rodzaj szkolenia i uczyć się w systemie godzinowym (kursy IKO I, II, III i IV stopnia) lub przez okres 7 dni, w czasie, których mają możliwość zakwaterowania na pobliskim, malowniczo położonym campingu.

Naszym atutem jest stosowanie programu Internation Kiteboarding Organization, dzięki któremu zajęcia kitesurfingu w Chałupach są wyjątkowe i wszechstronne. Nie straszny nam brak pogody – w takich sytuacjach prowadzimy zajęcia fakultatywne, a nasi uczniowie nigdy się nie nudzą! Zapewniamy opiekę profesjonalnych instruktorów, niezbędny sprzęt oraz przyjacielską i radosną atmosferę. Kochasz przygodę, wyzwania i przyrodę – przyjedź do nas! Gwarantujemy, że jeśli odwiedzisz Chałupy kitesurfing na pewno stanie się Twoją pasją.

Przez funkite.pl Kitesurfing 0 komentarze/y

0 komentarze/y