Kitesurfing Hel

Półwysep Helski

Półwysep Helski to magiczny punkt na mapie Polski, gdzie od lat ściągają tłumy osób zwabione jego urokiem. Wyjątkowe miejsce nad Bałtykiem przyciąga wielbicieli unikalnej przyrody, pasjonatów historii, amatorów słońca i plażowania oraz zapalonych sportowców. Ci ostatni znajdą tu idealne warunki do uprawiania sportów wodnych, czemu sprzyja fantastyczna pogoda i wspaniała wakacyjna atmosfera. Wody Zatoki Puckiej szczególnie pokochali windsurferzy, dla których wiatr, fale i słońce to wszystko, czego potrzebują do realizacji swoich marzeń. Dla każdego, kogo interesuje windsurfing lub kitesurfing Hel stanowi więc doskonałą bazę do rozpoczęcia przygody swojego życia.

Kitesurfing to stosunkowo młoda, lecz zdobywająca rzesze zwolenników dyscyplina sportowa wywodząca się z popularnego windsurfingu. Główną cechą rozpoznawczą sportu jest latawiec. Element przypięty do stojącego na desce kitesurfera za pomocą specjalnej uprzęży, umożliwia poruszanie się po powierzchni wody. Zdecydowanie jest to sport zaliczany do ekstremalnych, dlatego należy się go uczyć od doświadczonych instruktorów. Do uprawiania tej dyscypliny niezbędne są oczywiście odpowiednie warunki pogodowe, dlatego jeśli chodzi o kurs kitesurfingu Hel jest wprost idealną lokalizacją spełniająca wszystkie wymagania wielbicieli „desek z latawcem”. Tylko tu niemal zawsze można liczyć na wymarzoną dla kitesurfera pogodę, czyli słońce i wiatr, który zapowiada niesamowitą przygodę na morskich falach. Szkoła kitesurfingu Hel zaprasza!

Produkty

Szkoła kitesurfing na Helu

Chcesz nauczyć się pływać na kite’cie, poczuć wiatr we włosach i powiew wolności? Zapisz się na kurs kitesurfingu na Helu, a na pewno nie pożałujesz! Nasze atuty to idealne położenie, najlepsza kadra, wspaniała atmosfera oraz atrakcyjne ceny i różne warianty kursów do wyboru.

W zależności od potrzeb możesz wybrać szkolenie w postaci:

– 7-dniowego kursu połączonego kitesurfingu z pobytem na położonym tuż przy plaży campingu Polaris. Zapewniamy 24 godziny zajęć kitesurfingowych lub fakultatywnych. Niezależnie od pogody, codziennie przez 4 godziny będziesz ćwiczył swoje umiejętności z najlepszymi instruktorami kitesurfingu na Helu,

– grupowych lub indywidualnych kursów IKO I, II lub III stopnia, które profesjonalnie przygotują Cię do samodzielnego i bezpiecznego pływania (umiejętność tę zdobywa się już po ukończeniu kursu I i II stopnia).

Udogodnienia dla kursantów szkoły kitesurfingu na Helu

W zależności od preferencji i zasobów finansowych możesz wybrać jedną z wielu opcji szkolenia oferowanych przez szkołę kitesurfingu na Helu. Staramy się uczyć w taki sposób, aby każdy znalazł u nas ofertę odpowiednią dla siebie. W ramach każdego kursu zapewniamy profesjonalny sprzęt do uprawiania kitesurfingu oraz dyscyplin fakultatywnych, a także wspaniałą atmosferę i charyzmatycznych instruktorów!

Przez funkite.pl Bez kategorii 0 komentarze/y

0 komentarze/y