cena szkolenia z rabatem za pakiet IKO I+II+III

Suma pakietów IKO I + II + III 

jedna godzina 

IKO I - 2h

IKO II - 4h

IKO III - 8h

IKO IV - 10h

nauka przy pomocy radia

ubezpieczenie NNW

zestaw kite + deska

pianka

kask

kamizelka

trapez

Certyfikat / karta IKO

indywidualnie

1490 

IKO 1+2+3  - 14 godzin

1640 zł

150 zł

240 zł

470 zł

930 zł

1170 zł

~ 117 zł

~ 106 zł

grupowo 2 os.

1130zł/os. 

IKO 1+2+3  - 14 godzin

1280 zł

100 zł

190 zł

370 zł

720 zł

910 zł

~ 91 zł

~ 80 zł

grupowo 3 os.

860zł/os. 

IKO 1+2+3  - 14 godzin

1040 zł

80 zł

140 zł

300 zł

600 zł

~ 74 zł

~ 61 zł

obóz

900zł/os.

7 dni - 28h~ 32 zł


Wybierając szkolenie IKO zajęcia nie przepadają, realizujemy lekcje tylko gdy odpowiednio wieje. Na wykorzystanie wykupionych godzin macie dużo czasu, bo aż do końca czerwca następnego roku! Jeśli nie wiesz ile godziń jestes w stanie spędzić na półwyspie, możesz płacić za pojedyńcze godziny.


Półwysep Helski to magiczny punkt na mapie Polski, gdzie od lat ściągają tłumy osób zwabione jego urokiem. Wyjątkowe miejsce nad Bałtykiem przyciąga wielbicieli unikalnej przyrody, pasjonatów historii, amatorów słońca i plażowania oraz zapalonych sportowców. Ci ostatni znajdą tu idealne warunki do uprawiania sportów wodnych, czemu sprzyja fantastyczna pogoda i wspaniała wakacyjna atmosfera. Wody Zatoki Puckiej szczególnie pokochali windsurferzy, dla których wiatr, fale i słońce to wszystko, czego potrzebują do realizacji swoich marzeń. Dla każdego, kogo interesuje windsurfing lub kitesurfing Hel stanowi więc doskonałą bazę do rozpoczęcia przygody swojego życia.

Kursy Kite IKO

Kitesurfing to stosunkowo młoda, lecz zdobywająca rzesze zwolenników dyscyplina sportowa wywodząca się z popularnego windsurfingu. Główną cechą rozpoznawczą sportu jest latawiec. Element przypięty do stojącego na desce kitesurfera za pomocą specjalnej uprzęży, umożliwia poruszanie się po powierzchni wody. Zdecydowanie jest to sport zaliczany do ekstremalnych, dlatego należy się go uczyć od doświadczonych instruktorów. Do uprawiania tej dyscypliny niezbędne są oczywiście odpowiednie warunki pogodowe, dlatego jeśli chodzi o kurs kitesurfingu Hel jest wprost idealną lokalizacją spełniająca wszystkie wymagania wielbicieli „desek z latawcem”. Tylko tu niemal zawsze można liczyć na wymarzoną dla kitesurfera pogodę, czyli słońce i wiatr, który zapowiada niesamowitą przygodę na morskich falach. Szkoła kitesurfingu Hel zaprasza!

Szkoła kitesurfing na Helu

Chcesz nauczyć się pływać na kite’cie, poczuć wiatr we włosach i powiew wolności? Zapisz się na kurs kitesurfingu na Helu, a na pewno nie pożałujesz! Nasze atuty to idealne położenie, najlepsza kadra, wspaniała atmosfera oraz atrakcyjne ceny i różne warianty kursów do wyboru.

W zależności od potrzeb możesz wybrać szkolenie w postaci:

7-dniowego kursu połączonego kitesurfingu z pobytem na położonym tuż przy plaży campingu Polaris. Zapewniamy 24 godziny zajęć kitesurfingowych lub fakultatywnych. Niezależnie od pogody, codziennie przez 4 godziny będziesz ćwiczył swoje umiejętności z najlepszymi instruktorami kitesurfingu na Helu,

– grupowych lub indywidualnych kursów IKO I, II lub III stopnia, które profesjonalnie przygotują Cię do samodzielnego i bezpiecznego pływania (umiejętność tę zdobywa się już po ukończeniu kursu I i II stopnia).

Udogodnienia dla kursantów szkoły kitesurfingu na Helu

W zależności od preferencji i zasobów finansowych możesz wybrać jedną z wielu opcji szkolenia oferowanych przez szkołę kitesurfingu na Helu. Staramy się uczyć w taki sposób, aby każdy znalazł u nas ofertę odpowiednią dla siebie. W ramach każdego kursu zapewniamy profesjonalny sprzęt do uprawiania kitesurfingu oraz dyscyplin fakultatywnych, a także wspaniałą atmosferę i charyzmatycznych instruktorów!

PROFESJONALNA SZKOŁA KITE & WINDSUFRINGU