cena szkolenia z rabatem za pakiet IKO I+II+III

Suma pakietów IKO I + II + III 

jedna godzina 

IKO I - 2h

IKO II - 4h

IKO III - 8h

IKO IV - 10h

nauka przy pomocy radia

ubezpieczenie NNW

zestaw kite + deska

pianka

kask

kamizelka

trapez

Certyfikat / karta IKO

indywidualnie

1490 

IKO 1+2+3  - 14 godzin

1640 zł

150 zł

240 zł

470 zł

930 zł

1170 zł

~ 117 zł

~ 106 zł

grupowo 2 os.

1130zł/os. 

IKO 1+2+3  - 14 godzin

1280 zł

100 zł

190 zł

370 zł

720 zł

910 zł

~ 91 zł

~ 80 zł

grupowo 3 os.

860zł/os. 

IKO 1+2+3  - 14 godzin

1040 zł

80 zł

140 zł

300 zł

600 zł

~ 74 zł

~ 61 zł

obóz

900zł/os.

7 dni - 28h~ 32 zł


Wybierając szkolenie IKO zajęcia nie przepadają, realizujemy lekcje tylko gdy odpowiednio wieje. Na wykorzystanie wykupionych godzin macie dużo czasu, bo aż do końca czerwca następnego roku! Jeśli nie wiesz ile godziń jestes w stanie spędzić na półwyspie, możesz płacić za pojedyńcze godziny.


Dla osób, które chciałyby przejść profesjonalny kurs kitesurfingu Chałupy są doskonałym miejscem na podobne szkolenie. Dlaczego akurat tutaj? Za tą lokalizacją przemawiają doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych w Zatoce Puckiej, nieustannie przyciągające amatorów windsurfingu i kitesurfingu z różnych rejonów Polski. Niski poziom wody w okolicach Chałup czyni z tej okolicy prawdziwą mekkę „ludzi z deskami”, którzy uczą się pod okiem instruktorów bądź samodzielnie ślizgają się po falach i wykonują podniebne akrobacje.

Emocje sportowe to jednak nie wszystko. Równie ważne jest otoczenie, które w tej miejscowości jest niezwykle piękne. Trzeba pamiętać, że Chałupy leżą na Półwyspie Helskim, który stanowi przyrodniczy ewenement na mapie Polski i od zawsze przyciągał wielbicieli wypoczynku na łonie natury. Obecnie coraz bardziej kojarzony z Chałupami kitesurfing staje się kolejną wizytówką tego przepięknego nadmorskiego zakątka.

Chcesz poczuć wolność i adrenalinę?Przyjedz do nas

Jeśli interesuje Cię naprawdę dobra szkoła kitesurfingu Chałupy to świetny wybór. Tylko tu sport naprawdę Cię uskrzydli, a przyroda dostarczy najpiękniejszych wrażeń. O Twoje bezpieczeństwo i umiejętności zadbają nasi profesjonalni instruktorzy, którzy dokładają wszelkich starań, aby każdy, kto chce się nauczyć kitesurfingu mógł spełnić z nami swoje marzenie. Opowiemy Ci, na czym polega ta dyscyplina i pokażemy, jak czerpać z niej prawdziwą przyjemność. Na kursie kitesurfingu w Chałupach na pewno złapiesz sportowego bakcyla i odtąd deska z latawcem będzie Ci towarzyszyć na każdych wakacjach.

Szkoła kitesurfingu w Chałupach

Dołącz do nas, a przeżyjesz niezapomnianą przygodę i poznasz ludzi z pasją. Dla osób, które kochają kitesurfing Chałupy to drugi dom. Kitesurfing to najprościej mówiąc ślizganie się po wodzie przy użyciu latawca (kite) i specjalnej deski. Brzmi bajkowo, prawda? I tak jest w rzeczywistości! Nasza szkoła kitesurfingu w Chałupach oferuje różnego rodzaju kursy, na których zdobędziesz niezbędne umiejętności i dowiesz się, na czym polega sztuka pływania na kite’cie. Kursanci mogą wybrać dowolny rodzaj szkolenia i uczyć się w systemie godzinowym (kursy IKO I, II, III i IV stopnia) lub przez okres 7 dni, w czasie, których mają możliwość zakwaterowania na pobliskim, malowniczo położonym campingu.

Naszym atutem jest stosowanie programu Internation Kiteboarding Organization, dzięki któremu zajęcia kitesurfingu w Chałupach są wyjątkowe i wszechstronne. Nie straszny nam brak pogody – w takich sytuacjach prowadzimy zajęcia fakultatywne, a nasi uczniowie nigdy się nie nudzą! Zapewniamy opiekę profesjonalnych instruktorów, niezbędny sprzęt oraz przyjacielską i radosną atmosferę. Kochasz przygodę, wyzwania i przyrodę – przyjedź do nas! Gwarantujemy, że jeśli odwiedzisz Chałupy kitesurfing na pewno stanie się Twoją pasją.

PROFESJONALNA SZKOŁA KITE & WINDSUFRINGU