Kitesurfing Władysławowo

We Władysławowie jest tak wiele atrakcji turystycznych, że każdy bez trudu zorganizuje sobie czas zgodnie z własnymi upodobaniami. Na uwagę zasługuje m.in. słynny port morski, jeden z najważniejszych portów rybackich na Bałtyku. Miejsce codziennie przyciąga rzesze turystów. Miejscowość jest ponadto bogata w wiele kąpielisk i plaż, ścieżek rowerowych oraz spacerowych, pięknych miejsc takich jak Dom Rybaka czy Aleja Gwiazd Wodnych. Szkoła kitesurfingu we Władysławowie również oferuje wszelkiego rodzaju atrakcje, które przypadną do gustu miłośnikom sportów wodnych.

Dodatkowe atrakcje na obozie kitesurfingowym

Obóz kitesurfingowy to też spotkania integracyjne przy grillu, zabawy i imprezy to tylko kilka przykładowych atrakcji, które przygotowujemy dla obozowiczów. Pogoda we Władysławowie czasem zawodzi, dlatego organizujemy też zajęcia fakultatywne, podczas których nauczysz się też innych sportów, podobnych do kitesurfingu. Gwarantujemy, że na naszych szkoleniach szybko nauczysz się kitesurfingu, a my zapewnimy Ci bezpieczeństwo.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na stronie internetowej -> formularz zgłoszeniowy.

Szkoła kitesurfingu we Władysławowie

Kitesurfing to jedna z najbardziej dynamicznych dyscyplin wodnych. Osoby rozpoczynające przygodę z kitesurfingiem powinny oswoić się przede wszystkim z potrzebnym sprzętem, na który składają się: latwiec (inaczej kite), trapez oraz deska. Dodatkowymi akcesoriami każdego kitesurfera są również: bar, pianka i kamizelka asekuracyjna, czyli popularny kapok. U nas zostaniesz wyposażony we wszystkie niezbędne elementy podczas trwania całego kursu. Co ważne, latawce występują w różnych wielkościach, aby można było dopasować je do masy ciała, wieku i poziomu umiejętności użytkownika. Im większy kite, tym większą moc pozwala osiągnąć. Jeśli opis aktywności wydaje Ci się atrakcyjny i zdecydowałeś się wybrać takie miejsce do nauki jak nasza szkoła kitesurfingu Władysławowo zaprasza Cię w swoje progi. Pod czujnym okiem instruktorów nauczysz się pływać na desce z latawcem i miło spędzisz czas! Chcesz się zapisać i masz pytania, wyślij nam wiadomość.

Kitesurferzy doceniają tę dyscyplinę sportową, ponieważ wywołuje wiele niesamowitych emocji, m.in. podnosi poziom adrenaliny podczas aktywnego ślizgania się po wodzie. Zastanawiasz się, czy kitesurfing jest dla Ciebie? Sprawdź to na własnej skórze podczas kursu kitesurfingu Funkite. Naszym zdaniem, ten wyjątkowy sport może spodobać się każdemu. Trzeba tylko zachować odpowiednie środki bezpieczeństwa. Cechy, jakimi powinien wyróżniać się kitesurfer to odpowiedzialność i koncentracja. Jeśli masz podobne predyspozycje, zapisz się na szkolenie. Możesz wybrać tygodniowy bądź godzinowy kurs. W szkole kitesurfingu we Władysławowie dostępne są też indywidualne lekcje, dzięki którym zyskujesz możliwość uczenia się pod okiem instruktora.

Przez funkite.pl Bez kategorii 0 komentarze/y

0 komentarze/y