Przypominamy że nasza szkoła (FunKite.pl) jako jedna z pierwszych miła przyjemność zrealizować film szkoleniowy. Oczywiście jego tematem jest kitesurfing.
Lekcja Pierwsza – kite komorowy bo tak zatytułowana jest pierwsza część wyżej wymienionego filmu pokazuje wszystkie podstawowe informacje przekazywane kursantom w pierwszej części szkolenia.

Oczywiści ten ani żaden inny film nie zastąpi lekcji z doświadczonym, wykwalifikowanym instruktorem, może on jednak stanowić zachętę dla osób przymierzających się do kite ’a. Z kolei dla osób już po kursie jest on dobrym sposobem na odświeżenie wiedzy zdobytej na lekcjach.

Życzymy miłego oglądania!

Już ponad dwa lata temu mieliśmy przyjemność wraz z firmą PanikaStudio oraz AWProduction brać udział w realizacji filmu szkoleniowego – windsurfingowego. Sponsorem tego typu promocji windsurfingu (filmu) była firma Hestia.

Zapraszamy do projekcji i do uprawiania tego cudownego sportu!

PROFESJONALNA SZKOŁA KITE & WINDSUFRINGU

ZAREZERWUJ TERMIN KURSU

X
ZAPISZ SIĘ NA KURS!

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij