kurs kitesurfingu

Uczymy kitesurfingu przez radio.

Wieje wiatr i nie rozumiesz co instruktor do Ciebie mówi? Dla nas to nie problem, uczymy przez krótkofalówki! Bezpośrednia i stała komunikacja z instruktorem to bardzo ważny element podczas każdej lekcji. Wykorzystanie radia pozwala na eliminowanie błędów natychmiast gdy wystąpią a nie w momencie gdy wrócisz do instruktora po feedback.

Kitesurfing kurs w dobrej szkole w zasięgu ręki

Kursy dla kitesurferów w szkole FunKite są przeznaczone dla osób pragnących rozpocząć przygodę z deską i latawcem, a także dla tych, którzy chcieliby doskonalić już zdobyte umiejętności związane z kitesurfingiem.

Nauka kitesurfingu w naszej szkole odbywa się:

  • w ramach indywidualnych zajęć z instruktorem.
  • poprzez uczestnictwo w grupowych kursach IKO na godziny (2-3 osoby na jednego instruktora),
  • podczas organizowanych obozów kitesurfingowych,

 

Dzięki tak szerokiej i zróżnicowanej ofercie jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom osób z różnym doświadczeniem. Jeśli nie jesteś pewien, która forma nauki okaże się dla Ciebie optymalna, z przyjemnością pomożemy dobrać kurs do Twoich umiejętności i kondycji. Nasza oferta została dopasowana również do potrzeb firm i instytucji, z myślą o których organizujemy integracyjne kursy kitesurfingowe oraz windsurfingowe. Podobne spotkania świetnie zacieśniają więzi pomiędzy pracownikami, a także uczą współpracy i działania w grupie. Serdecznie zachęcamy do ustalenia indywidualnych szczegółów oferty.

Najwyższy poziom kursów z FUNkite

FUNkite jest afiliowaną szkołą IKO (Międzynarodowej Organizacji Kiteboardingowej, z j.angielskiego: International Kiteboarding Organization), co gwarantuje optymalną jakość kursów, prowadzonych przez wykwalifikowanych, certyfikowanych instruktorów, w oparciu o sprawdzoną metodykę IKO, a także świetną jakość sprzętu i odpowiednio przygotowaną bazę. Zasięg IKO to ponad 60 krajów, w których Organizacja zrzesza kilka tysięcy instruktorów i setki tysięcy certyfikowanych kiterów – to zacne grono systematycznie się powiększa. Chcecie należeć do tej międzynarodowej rodziny miłośników kitesurfingu? Oto co możecie zrobić!

Indywidualne kursy kitesurfingu

Indywidualny kurs kitesurfingu to optymalny sposób na maksymalnie efektywną i bezpieczną naukę. Decydując się na tę formę szkolenia zyskujesz 100% uwagi instruktora oraz pewność, że nic nie umknie jego uwadze. Każda indywidualna lekcja kitesurfingu trwa u nas pełne 60 minut, a kompleksowy kurs w pakiecie to 14 godzin spędzonych z instruktorem na zaznajamianiu się z teorią oraz szlifowaniu umiejętności w praktyce – wszystko we właściwych proporcjach oraz w odpowiednim czasie i miejscu.

Indywidualny kurs IKO pozwala na uzyskanie certyfikatu poświadczającego umiejętności kitesurfera. W Funkite możesz skorzystać zarówno z pojedynczych lekcji, jak i zainwestować w pakiet IKO 1+2+3 (zamawiając go online zyskujesz 10% zniżki!). Kursy w pakiecie to gwarancja zdobycia wszystkich niezbędnych wiadomości i umiejętności, w odpowiedniej kolejności. Zagadnieniom teoretycznym (przede wszystkim z zakresu oceny spotu i zagrożeń oraz systemów bezpieczeństwa) poświęcamy dwie intensywne godziny nauki. Kolejne 12 godzin to już ćwiczenia praktyczne – podczas których zyskujesz coraz większą samodzielność i stajesz się pewnym siebie kitesurferem.

Kursy kitesurfingowe grupowe

Kursy grupowe kitesurfingu to świetna opcja dla par, rodzin lub paczki przyjaciół, którzy chcą wspólnie sprawdzić, czy to całe surfowanie z latawcem w dłoni jest tak fajne, jak o nim mówią. Niewielkie, 2-3 osobowe grupy, to gwarancja, że każdy uczestnik kursu będzie traktowany indywidualnie, a instruktor znajdzie czas dla każdego z Was.

W ramach kompleksowego szkolenia zaliczycie kurs IKO w trzech etapach: IKO 1 to dwie godziny teorii oraz kilka praktycznych ćwiczeń, IKO 2 to cztery godziny nauki panowania nad latawce oraz body-drag, IKO 3 to osiem godzin intensywnego treningu, które pozwolą Wam na osiągnięcie upragnionej samodzielności w kitesurfingu. Grupowe kursy IKO, podobnie jak kursy indywidualne, pozwala na uzyskanie certyfikatu poświadczającego umiejętności kitesurfera.

Garść dodatkowych informacji

Nie ściemniamy! Zajęcia odbywają się wyłącznie wtedy, kiedy wieje – zależy nam na Waszym bezpieczeństwie oraz satysfakcji z kursu. Obawiacie się momentu, w którym zostawimy Was samych na wodzie – tylko Wy, deska i latawiec? Spokojnie! Nic takiego się nie zdarzy! Aby zoptymalizować efektywność szkolenia wyposażymy Was w krótkofalówki i będziemy wspierać i podpowiadać na bieżąco. Jeśli z powodzeniem ukończycie pakiet kursów IKO i poczujecie, że złapaliście przysłowiowego bakcyla – możecie skorzystać z kursu KITE IKO 4, który jest propozycją doszkalającą dla zaawansowanych. Podczas 10 intensywnych godzin wyniesiecie swoje umiejętności na naprawdę wysoki poziom!

Dlaczego Funkite?

Jeśli zainteresował Cię kitesurfing kurs z naszymi instruktorami będzie najlepszym sposobem, by dowiedzieć się więcej o sportach wodnych i rozwijać tę pasję. Zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać właśnie nas? Decydując się na kurs kitesurfingu z FunKite, trafiasz pod opiekę profesjonalistów. Niekwestionowanym atutem naszej szkoły jest także lokalizacja, która zapewnia znakomite warunki do uprawiania kite i wind surfingu. Dobre wiatry i stosunkowo płytka woda, a przy tym piaszczyste dno, które świetnie amortyzuje upadki, są właśnie tym, czego potrzeba przy nauce kitesurfingu. Zapoznaj się ze szczegółową ofertą i zadzwoń do nas!

Do zobaczenia na Helu!