Uczymy kitesurfingu przez radio.

Wieje wiatr i nie rozumiesz co instruktor do Ciebie mówi? Dla nas to nie problem, uczymy przez krótkofalówki! Bezpośrednia i stała komunikacja z instruktorem to bardzo ważny element podczas każdej lekcji. Wykorzystanie radia pozwala na eliminowanie błędów natychmiast gdy wystąpią a nie w momencie gdy wrócisz do instruktora po feedback.

Kitesurfing kurs w dobrej szkole w zasięgu ręki

Kursy dla kitesurferów w szkole FunKite są przeznaczone dla osób pragnących rozpocząć przygodę z deską i latawcem, a także dla tych, którzy chcieliby doskonalić już zdobyte umiejętności związane z kitesurfingiem.

Nauka kitesurfingu w naszej szkole odbywa się:

* w ramach indywidualnych zajęć z instruktorem.
* poprzez uczestnictwo w grupowych kursach IKO na godziny (2-3 osoby na jednego instruktora),
* podczas organizowanych obozów kitesurfingowych,

Dzięki tak szerokiej i zróżnicowanej ofercie jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom osób z różnym doświadczeniem. Jeśli nie jesteś pewien, która forma nauki okaże się dla Ciebie optymalna, z przyjemnością pomożemy dobrać kurs do Twoich umiejętności i kondycji. Nasza oferta została dopasowana również do potrzeb firm i instytucji, z myślą o których organizujemy integracyjne kursy kitesurfingowe oraz windsurfingowe. Podobne spotkania świetnie zacieśniają więzi pomiędzy pracownikami, a także uczą współpracy i działania w grupie. Serdecznie zachęcamy do ustalenia indywidualnych szczegółów oferty.

Dlaczego Funkite?

Jeśli zainteresował Cię kitesurfing kurs z naszymi instruktorami będzie najlepszym sposobem, by dowiedzieć się więcej o sportach wodnych i rozwijać tę pasję. Zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać właśnie nas? Decydując się na kurs kitesurfingu z FunKite, trafiasz pod opiekę profesjonalistów. Niekwestionowanym atutem naszej szkoły jest także lokalizacja, która zapewnia znakomite warunki do uprawiania kite i wind surfingu. Dobre wiatry i stosunkowo płytka woda, a przy tym piaszczyste dno, które świetnie amortyzuje upadki, są właśnie tym, czego potrzeba przy nauce kitesurfingu. Zapoznaj się ze szczegółową ofertą i zadzwoń do nas! Serdecznie zapraszamy!