Historia windsurfingu liczy sobie około 60 lat i jak każdy sukces - ma wielu ojców. Liczni surferzy, w różnych częściach świata, w latach 50-tych i 60-tych testowali pokonywanie fal na własnoręcznie skonstruowanych deskach z żaglami. Obecnie windsurferzy z całego świata mają do dyspozycji najwyższej jakości sprzęt, który mogą dopasowywać do własnych umiejętności, potrzeb i zainteresowań, a sam windsurfing od blisko 40 lat jest dyscypliną olimpijską. W szkole FUNkite propagujemy miłość do rozmaitych sportów wodnych, wśród których windsurfing zajmuje bardzo ważne miejsce. Chcecie zapisać się na kurs windsurfingu? Sprawdźcie co możemy Wam zaoferować!

Indywidualne kursy windsurfingu

Wierzymy w siłę indywidualnego podejścia do kursantów, dlatego windsurfing kurs jeden na jeden to podstawa naszej oferty. W tej opcji wykwalifikowany i doświadczony instruktor jest skupiony w stu procentach na Tobie i Twoich potrzebach i umiejętnościach, tych już posiadanych oraz tych, które dopiero będziesz dobywać. Windsurfing można uprawiać w wielu różnych odmianach, od freeride i freestyle, po wave i speed, ale... zaczniemy od podstaw, byś mógł przekonać się na własnej skórze i we własnym tempie, na czym polega fenomen tego sportu wodnego i która opcja kręci Cię najbardziej.

Kursy indywidualne windsurfingu dostępne są w kilku opcjach: pojedynczych lekcji (z własnym sprzętem lub sprzętem FUNkite) oraz w pakietach (do wyboru 4, 8 lub 12 godzin kursu, z wysokiej jakości zestawem szkoleniowym w cenie). Wykupiony kurs realizowany jest wyłącznie w odpowiednich warunkach pogodowych - bez naciągania i udawania, że przecież wieje. Ma być efektywnie i bezpiecznie!

Kursy windsurfingowe dla grup

Rozumiemy, że kursy windsurfingu to Wasz pomysł na naukę połączoną ze świetną zabawą oraz czas, który chcecie spędzić w gronie bliskich, przyjaciół lub znajomych. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdują się kursy grupowe windsurfingu. Uczymy w kameralnych grupach liczących od 2 do 5 osób, co umożliwia nam zagwarantowanie najwyższej jakości szkolenia, z indywidualnym podejściem do każdego z Was. Kursy windsurfingu dla grup, podobnie jak kursy indywidualne, dostępne są w kilku opcjach: pojedynczych lekcji (z Waszym sprzętem lub wyposażeniem FUNkite) oraz w pakietach (4, 8 lub 12 godzin, z zestawem szkoleniowym dla każdego z Was). Grupowe kursy windsurfingu realizowane są również podczas obozów i półkolonii.

Garść dodatkowych informacji

Szkoła FUNkite działa na Helu, w Chałupach. Ta lokalizacja to gwarancja optymalnych warunków do uprawiania wszelkich sportów wodnych, w tym windsurfingu. Do dyspozycji mamy urokliwą zatoczkę, z szeroką plażą, płytką wodą, a wszystko to... bez tłumów! W naszej bazie możesz nie tylko się szkolić, ale również zakwaterować. Wygodne przyczepy kempingowe, restauracja i sklep na miejscu - czego chcieć więcej? Kursy dedykowane są zarówno osobom początkującym (tak, u nas możesz zacząć od zera!), jak i tym, którzy już pierwsze wzloty i upadki na deskach mają za sobą. Masz własny sprzęt? Możesz zabrać go ze sobą! Jeśli nie, nic się nie martw - wyposażymy Cię we wszystko, co potrzebne, by zacząć przygodę z windsurfingiem!

Sprawdź pozostałe kursy na FUNkite

Wspomnieliśmy już, że w wodzie czujemy się jak ryby?! Właśnie dlatego nie poprzestajemy na jednej dyscyplinie i z prawdziwą pasją i zaangażowaniem zajmujemy się propagowaniem sportów wodnych w ogóle.
W naszej ofercie, obok kursów windsurfingu, znajdziecie również kursy kitesurfingu (IKO, nasze ulubione!), surfingu (w końcu to matka sporej części sportów wodnych!), skimboard (to ten sport, w którym trzeba się rozpędzić, wskoczyć na deskę, ustać i... płynąć - nauczymy Cię!), SUPy (deska plus wiosło to świetne połączenie, serio!) oraz kite foilboardingu (dziecinnie proste!).

Bez względu na to, który kurs wybierzesz - możesz liczyć na pełen profesjonalizm i zaangażowanie instruktorów.
Do zobaczenia na Helu!