WINDSURFING CHAŁUPY - HEL

Windsurfing to sport olimpijski, uprawiany w wielu różnych odmianach (freeride, freestyle, wave, speed). Jeśli zastanawiasz się, czy ten sport jest dla Ciebie, sprawdź to w naszej szkole windsurfingu! Dopiero stając na desce będziesz mógł w pełni poczuć na czym polega fenomen tego sportu i czym różni się on od kitesurfingu. Oferujemy indywidualne i grupowe kursy windsurfingu, a także obozy, w tym półkolonie dla dzieci. U nas nauczysz się pływać pod okiem licencjonowanego i doświadczonego instruktora. Poniżej zapoznasz się z cennikiem i ofertą.

NOCLEG W FUNKITE

Cennik, kursów indywidualnych

Jedna godzina bez sprzętu 100 zł

Instruktor i Ty z własnym sprzętem.

Jedna godzina ze sprzętem 150 zł

Zestaw szkoleniowy + instruktor

Pakiet 4 godzin (ze sprzętem) 600 zł

Zestaw szkoleniowy + instruktor

Rabat 10% Pakiet 8 godzin (ze sprzętem) 1080 zł

Zestaw szkoleniowy + instruktor

Rabat 15% Pakiet 12 godzin (ze sprzętem) 1530 zł

Zestaw szkoleniowy + instruktor

Niezależnie od tego czy wybrałeś obóz windsurfingowy czy kurs dostajesz od nas całość sprzętu potrzebną do uprawiania windsurfingu – żagiel, bom, maszt, deskę, piankę, trapez i ... kapok (poza sytuacją, kiedy sam przywozisz swój sprzęt lub kupujesz lekcję bez sprzętu).
Dzięki bezpiecznej, płytkiej zatoce, na której prawie zawsze wieje wiatr, Chałupy są jednym z najlepszych miejsc do uprawiania windsurfingu w Europie. Płytka woda umożliwia szybki powrót na deskę, a także gwarantuje bezpieczeństwo nauki. Baza windsurfingowa naszej szkoły usytuowana jest właśnie obok tej płycizny, na campingu Polaris, na którym w przeciwieństwie do innych campingów, nie ma tłoku. Na Campingu prowadzić Cię będą tablice i strzałki --> FunKite.pl
Zdecydowanie! Nasza szkoła nastawiona jest na początkujących windsurferów, więc bez trudu będziesz mógł znaleźć się w odpowiedniej grupie osób o zbliżonych do twoich umiejętnościach.