Jesteście gotowi wskoczyć na deskę, chwycić w dłonie kite i dać się ponieść wiatrowi? My jesteśmy gotowi pokazać Wam jak się to robi! Na pokazywaniu nie skończymy! Z prawdziwą przyjemnością podzielimy się z Wami naszą wiedzą i nauczymy Was technik panowania nad deską i latawcem oraz wykorzystywania siły wiatru. Organizowane przez nas obozy kitesurfingowe to ogromna porcja wiedzy o sportach wodnych (ale zero przynudzania!) i maksymalnie dużo czasu spędzonego na wodzie. Gwarantujemy opiekę wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów, którzy zarażają pasją i miłością do kitesurfingu oraz obozową bazę, dopasowaną do waszych potrzeb i oczekiwań. Obiecujemy, że będzie intensywnie, mokro i... mamy nadzieje, że wietrznie!

Obóz kitesurfingowy

Nie ma drugiej tak ciekawej oferty kitesurf-wypoczynku. My nauczymy cię pływać na kite’cie zgodnie z programem IKO (international kitesurfing organization), a gdy nie będzie wiało nie dopadnie Cię nuda. Twoja nauka nie stanie w miejscu !!! Co gdy przestanie wiać a ty właśnie przyjechałeś/aś na kurs kite’a na tydzień lub dwa? Siedzieć i czekać na wiatr czując jak czas ucieka a ty stoisz w miejscu ?

Może w innych szkołach ale nie u nas! Opracowaliśmy program dzięki któremu poznasz dyscypliny bardzo zbliżone do kitesurfingu, a z kolei ta wiedza pomoże Ci w późniejszym pływaniu na kite. Jednocześnie masz gwarantowane cztery godziny zajęć dziennie nie zależnie od tego czy jest wiatr czy go nie ma.

Obozy kitesurfingowe dla dorosłych i młodzieży

Kitesurfing to doskonały pomysł na aktywne spędzenie wolnego czasu! Obozy kitesurfingowe dla dorosłych i młodzieży to gwarancja efektywnego szkolenia oraz wyśmienitej zabawy. Zapewniamy profesjonalny instruktaż i ekspresowe przejście od teorii do praktyki - nie nudzimy się na brzegu! Na obozy zapraszamy zarówno grupy znajomych i przyjaciół, jak i pojedyncze osoby, początkujących i tych, którzy chcą podkręcić swoje umiejętności. Kitesurfing uczy dyscypliny i daje mnóstwo satysfakcji, a opanowanie jego zasad... jest w zasięgu Waszych możliwości!

Półkolonie dla dzieci

Wybierasz się na obóz kitesurfingowy? Weź ze sobą dzieci! Półkolonie dla dzieci to oferta przygotowana właśnie dla Waszych pociech - podczas gdy Wy będziecie realizować program szkolenia, one będą poznawać kitesurfing i szlifować swoje umiejętności, oczywiście pod okiem wykwalifikowanych opiekunów i instruktorów. Rodzinny obóz kitesurfingowy? To świetny pomysł!

NOCLEG W FUNKITE
KURS KITESURFING INDYWIDUALNY

Obóz kitesurfingowy (7 dni)

Obóz kite 900 zł

28 godziny zajęć z wykwalifikowanymi instruktorami – jeśli wieje szkolimy kite’a, jeśli nie wieje prowadzimy zajęcia z dyscyplin związanych z kitesurfingiem, co przyspiesza naukę kite’a.

Za Darmo Sprzęt niezbędny do nauki 0 zł

Cały potrzebny sprzęt do uprawiania kitesurfingu – kite’a, bar, deskę, piankę, trapez, kapok, kask.

Za darmo Namiot 0 zł

Możesz zabrać ze sobą namiot i na czas trwania kursu (tydzień) rozbić go na terenie naszej bazy za darmo!

Nocleg w przyczepach 250 zł/doba

Cena za całą przyczepę 4-6 osobową.

Obóz kitesurfingowy – program

2 h zajęć porannych i 2 h zajęć popołudniowych.
Jeśli wieje to szkolenie kitesurfingowe, jeśli nie – zróżnicowane zajęcia fakultatywne.

Wyżywienie

Na campingu znajduje się niedroga i dobra restauracja oraz sklep spożywczy. Cena obiadu w restauracji waha się pomiędzy 15–30 zł. W bazie Funkie znajduje się zadaszony aneks kuchenny (kuchenka, lodówka, toster, czajnik elektryczny, garnki, sztućce, talerze). Spotkania integracyjne przy grillu (w bazie do dyspozycji), gdzie możesz dodatkowo porozmawiać o swoich błędach popełnianych na wodzie i poznać ciekawych ludzi.

Obozy kitesurfingowe za granicą

Jeśli nie Bałtyk, to... kitesurfingu uczymy również za granicą. Co roku, przygotowując ofertę wyjazdów zagranicznych szukamy najlepszych warunków do surfowania po wodzie, idealnych zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Stawiamy na sprawdzone miejscówki oraz komfortową bazę noclegową.

Dlaczego warto skorzystać z oferty obozów funkite?

Funkite to zespół pasjonatów sportów wodnych, którzy z zaangażowaniem podchodzą do dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat kitesurfingu (i nie tylko!). My nie tylko skutecznie uczymy! My zarażamy miłością do wody i latawców!

Terminy

Obozy kitesurfingowe (7 dniowe) zaczynają się w sobotę zajęciami popołudniowymi, a kończą w kolejną sobotę zajęciami porannymi.

Jeśli nie pasuje Wam termin podany poniżej a macie grupę min. 3 osób, zaproponujcie dogodną dla Was datę obozu.

czerwiec:  05.06 – 12.06;   12.06 – 19.06;   19.06 – 26.06;   26.06 – 03.07
lipiec:  03.07 – 10.07;   10.07 – 17.07;   17.07 – 24.07;   24.07 – 31.07;
sierpień: 31.07 – 07.08, 07.08 – 14.08;   14.08 – 21.08;   17.08 – 24.08;    24.08 – 28.08;
wrzesień:  28.08 – 04.09,  04.09 – 11.09;   11.09 – 18.09

    jedna osobadwie osobytrzy osoby