Jesteście gotowi złapać wiatr w żagle, wskoczyć na deskę i dać się ponieść fali? My jesteśmy gotowi wszystkiego Was nauczyć! Organizowane przez nas obozy surfingowe i windsurfingowe to ogromna porcja wiedzy o sportach wodnych, zero przynudzania i maksymalnie dużo czasu spędzonego na wodzie. Zapewniamy opiekę wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów, którzy zarażają pasją i miłością do windsurfingu oraz obozową bazę, skrojoną na miarę waszych potrzeb i oczekiwań. Obiecujemy, że będzie intensywnie, mokro i... przekonajcie się sami!

Obozy windsurfingowe - połącz naukę z wakacjami!

Na obozie nauczysz się pływać na windsurfingu. Masz gwarantowane 4 godziny zajęć dziennie (2 godz. rano + 2 godz. po południu). Dzięki specjalnemu programowi, który dla Was opracowaliśmy, poznasz zbliżone dyscypliny do windsurfingu. Ta zdobyta wiedza na pewno przyspieszy Twoja naukę. Gdy warunki atmosferyczne nie będą pozwalały na wyjście na wodę, nie martw się! Twoja nauka nie stanie w miejscu! Mamy w ofercie takie atrakcje jak: wakeboard, slack-line czy naukę jazdy na deskorolce. Nie musisz uczestniczyć w zajęciach zastępczych, ale możesz z nich wiele wynieść, więc polecamy naukę jazdy na każdej desce. Oznacza to, że nie będziesz się nudzić, nawet jeżeli któregoś dnia obozu warunki nie będą pozwalały wyjść na wodę.

Obozy windsurfingowe dla młodzieży

Hej, młodzieży! Oferta obozów windsurfingowych jest również dla Was! To doskonały pomysł na aktywne spędzenie wakacji. Windsurfing to wymagający sport, który uczy dyscypliny, ale równocześnie daje mnóstwo satysfakcji i jest gwarancją rewelacyjnej zabawy - zwłaszcza, gdy możecie go uprawiać z przyjaciółmi. Na obozy surfingowe i windsurfingowe dla młodzieży zapraszamy zorganizowane grupy (paczka znajomych z klasy lub osiedla? brzmi świetnie!) i pojedyncze osoby (nowe towarzystwo? nowe znajomości!).

Półkolonie dla dzieci

W tej samej formule mamy także półkolonie dla dzieci. Każde dziecko, które przyjedzie na obóz z rodzicem lub opiekunem może skorzystać z naszej oferty. Zapraszamy też całe rodziny na kursy wieloosobowe. Dzieci czują się w wodzie jak ryby! Wykorzystajmy ich potencjał i zaraźmy miłością do windsurfingu właśnie teraz! Półkolonie dla dzieci to oferta skierowana do dzieci, które na nasz obóz zawitają ze swoimi rodzicami / opiekunami. Podczas gdy dorośli będą się szkolić i szlifować swoje umiejętności - wykwalifikowani opiekunowie i instruktorzy zajmą się małolatami, którzy również opanują sztukę surfowania po falach z wiatrem. Rodzinny obóz windsurfingowy? Jak najbardziej!

Obozy windsurfingowe za granicą

Jeśli nie Bałtyk, to... windsurfingu uczymy również za granicą. Co powiecie na obóz windsurfingowy na Zanzibarze albo Karaibach? Przygotowując ofertę wyjazdów zagranicznych stawiamy na sprawdzone miejscówki, gwarantujące doskonałe warunki do surfowania po wodzie, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych oraz komfortową bazę noclegową.

Obóz windsurfingowy 750 zł

24 godziny zajęć z instruktorem + 4 godziny zajęc samodzielnego pływania po ukończeniu kursu

Za Darmo Sprzęt niezbędny do nauki 0 zł

Cały potrzebny sprzęt do uprawiania windsurfingu

Za darmo Rozłożenie namiotu 0 zł

Możesz zabrać ze sobą namiot i na czas trwania kursu (tydzień) rozbić go na terenie naszej bazy za darmo!

Nocleg w przyczepach 250 zł/doba

Cena za całą przyczepę 4-6 osobową

Wyżywienie podczas obozów windsurfingowych

Na campingu znajduje się niedroga i dobra restauracja oraz sklep spożywczy. Cena obiadu w restauracji waha się pomiędzy 15–30 zł. W bazie Funkie znajduje się zadaszony aneks kuchenny (kuchenka, lodówka, toster, czajnik elektryczny, garnki, sztućce, talerze). Spotkania integracyjne przy grillu (w bazie do dyspozycji), gdzie możesz dodatkowo porozmawiać o swoich błędach popełnianych na wodzie i poznać ciekawych ludzi.

Terminy

Obozy windsufringowe 7 dniowe zaczynają się w sobotę zajęciami popołudniowymi, a kończą w kolejną sobotę zajęciami porannymi.

Jeśli nie pasuje Wam termin podany poniżej a macie grupę min. 3 osób, zaproponujcie dogodną dla Was datę obozu.

czerwiec:  05.06 – 12.06;   12.06 – 19.06;   19.06 – 26.06;   26.06 – 03.07
lipiec:  03.07 – 10.07;   10.07 – 17.07;   17.07 – 24.07;   24.07 – 31.07;                      31.07 – 07.08
sierpień:  07.08 – 14.08;   14.08 – 21.08;   17.08 – 24.08;    24.08 – 28.08;                     28.08 – 04.09
wrzesień:  04.09 – 11.09;   11.09 – 18.09

    jedna osobadwie osobytrzy osoby