Półkolonie sportowe w Helu

Półkolonie sportowe w Helu to świetny sposób na aktywny wypoczynek dla dzieci, a dla rodziców – cała masa czasu wolnego na wypoczynek, czy na odrobinę pracy. Nasz Camping Kormoran w Helu cieszy się ogromną popularnością zwłaszcza wśród rodzin z dziećmi. Ogromne połacie lasów, piękne wydmy i bliskość wody i odległość od “cywilizacji”, a także bezpieczne płycizny Zatoki Puckiej pozwolą Waszym dzieciom cieszyć się naturalnymi urokami Półwyspu Helskiego.

Zajęcia sportowe na wodzie z zakresu:

  • windsurfingu,
  • SUP (stand up paddle)
  • i kitesurfingu (dla dzieci ważących powyżej 40 kg),

uzupełnione zajęciami takimi jak: sporty plażowe, sporty drużynowe (siatkówka plażowa), treningi ogólnorozwojowe i stretching, zajawkowe gry terenowe, ciekawe animacje, nakierowane na integrację, ćwiczenia równoważne (trickboardy i slackline).

Zapewniamy opiekę profesjonalnych instruktorów z uprawnieniami i certyfikatami oraz opiekunów obozowych. Na każde zajęcia dzieci otrzymują profesjonalny sprzęt: deski, żagle, kapoki, kaski oraz asekurację na wodzie.

Półkolonie organizujemy dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Warunkiem organizacji półkolonii jest zebranie się grupy min. 5 osób.

Oferta

Program (5 dni):

9-11 – zajęcia na wodzie (2h)

11-15 – zajęcia edukacyjne, sportowe, plastyczne i muzyczne na lądzie z animatorami + obiad

15-17 – zajęcia na wodzie (2h)

Organizowane przez nas 5-dniowe półkolonie sportowe w Helu odbywają się w terminie od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00. Pierwsze zajęcia (poniedziałkowe) rozpoczynają się od zajęć na wodzie o godz. 9.00, a kończą w najbliższy piątek zajęciami popołudniowymi na wodzie o godz. 17.00.

Cena: 1565 zł

Cena zawiera: zajęcia z instruktorem, sprzęt, szkolenie windsurfingowe lub kitesurfingowe, program zajęć dodatkowych, prowadzonych przez doświadczone animatorki, korzystanie z akcesoriów i infrastruktury Ośrodka AMW Rewita i obiad.

Prosimy o wyposażenie dzieci w wodę do picia oraz przekąski.