Voucher

Nie masz pomysłu na prezent? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Kup swojemu bliskiemu voucher na kurs, lekcję i obóz: kite, wind lub surf, aby mógł poznać surferski klimat półwyspu! Mamy w ofercie cztery piękne, zaprojektowane ze smakiem vouchery. Wybierz ten, który Twoim zdaniem najbardziej spodoba się obdarowanemu.

Ile to kosztuje?

To zależy od Ciebie, wybierz dowolną kwotę, którą chcesz przeznaczyć na prezent. Możesz sugerować się cenami lekcji kursów i obozów z naszej oferty. Cenniki znajdziesz w zakładkach kite, wind i surf! Jeśli to za drogo, nie martw się! Osoba obdarowana może dopłacić u nas różnicę w cenie, a ty przeznacz na prezent tyle, ile możesz.

Do kiedy mogę wykorzystać voucher?

Prezent realizowany jest w terminie od 1.05 do 15.09 lub w innych terminach w zależności od warunków pogodowych.

Na co mogę wykorzystać voucher ?

Oczywiście na kurs/lekcję lub obóz kite, wind i surf w dowolnej formie dostępnej w ofercie szkoły funkite.pl. Lekcja i kurs mogą być indywidualne lub grupowe, obie trwają 60 minut. Zajęcia w naszej szkole prowadzone są przez licencjonowanych instruktorów. Lekcja z instruktorem pozwoli w profesjonalny sposób rozpocząć przygodę z wybranym sportem, lub udoskonalić i poszerzyć umiejętności.

Co jeśli obdarowany nie wykorzysta vouchera?

Jeśli obdarowanemu nie będzie do nas po drodze będzie mógł wykorzystać voucher w naszym sklepie internetowym, w którym znajduje się oferta na sprzęt kitesurfingowy, a już niedługo poszerzymy ją o deski surfingowe i SUP oraz nasze markowe ubrania i gadżety!

Dla kogo taki prezent?

Kurs, lekcja bądź cały obóz to idealny prezent dla:

  • wszystkich miłośnikowi sportów wodnych,
  • ludzi, którzy uwielbiają próbować nowych rzeczy,
  • wszystkich, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek.

Jak należy się ubrać?

Ubiór dowolny. Podczas realizacji zapewniamy: piankę, najnowszy sprzęt kitesurfingowy firmy North lub Duotone lub deskę wind z żaglem lub deskę surfingową, w przypadku windsurfingu i kitesurfingu dodatkowo: kamizelkę asekuracyjną; a do kite także trapez i kask ochronny. Wszystko w cenie vouchera.

Co jeszcze muszę wiedzieć?

Min. waga uczestnika szkolenia kitesurfingowego to 40 kg. Dla pozostałych zajęć nie ma ograniczeń wagowych. Osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką rodziców. Osoby przystępujące do realizacji nie mogą być pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.